Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell telepíteni a TP -...

Hogyan kell telepíteni a TP - LINK wifis routert?

Figyelt kérdés

A Router pontos típusa: TL-WR740N

A problémám azlenne hogy vásároltam egy ilyen tipusu wifis routert, összedugtam ( a lant a routerral és a gépeket a routerral) (2gépem van + 2 telefont szeretnék wifin keresztül) és bekapcsoltam a gépet és nincs net eggyik gépen sem sőtt ami van a routeren az a kis jel ami villogot a régin és az jelentette hogy van net (számomra:D) az most nemvillog! Nagyon megköszönném ha valaki pontosan lépésről lépésre elmagyarázná hogyan is kell az alapoktól!! Köszönöm!



2012. júl. 12. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Előveszed a routerhez kapott kis füzetecskét, ami leírja, hogy hogyan kell "express" telepíteni.

A lényeg: van egy IP cím, amit a LAN-ra dugott gépen írj be a böngészőbe. Ez 192.168.1.1

Itt add meg a router felhasználói nevét és jelszavát (le van írva a füzetecskébe, amit adtak).

Ekkor belép az admin felületre. Ott válaszd a Quick Setup részt (elvileg el is indul).

Válaszd ki milyen neted van, ha szükséges, add meg a felhasználói nevet és jelszót.

Védd le a Wifi kapcsolatodat.

Kész is vagy.

2012. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan?

Jelszót igénylő ADSDL-ed van modemmel?

Jelszót nem igénylő UTP kábelvéged van?

Jelszót nem igénylő kábelneted van kábelmodemmel?

2012. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen de én ezt az ip címet hiába irom be nemtalálja az oldalt! És routerra akárhogy dugom rá nemhoz be netet csak ha a régi routeremmel dugom össze a rendszert ugyvan netem!
2012. júl. 12. 20:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelszót nem igénylő kábelneted van kábelmodemmel


Ez van nekem vagyis annyira nemértek hozzá de ezlehet az sima mezei antenna kábelen a géphez kötve jelszó nélkül: D!

2012. júl. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!