Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routert a géphez hogy lehet...

Routert a géphez hogy lehet telepíteni mert nem adtak hozzá CD-t TP-LINK -es?

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell telepíteni. Lépj be a menüjébe és konfiguráld be ahogy jónak látod. Általában [link]

Viszont tudnod kell hozzá a belépési adatokat. (felhasználó+jelszó)

2012. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. menj ide: [link]

2. mindkét rubrikába írd be, hogy admin

3. ha nem értesz hozzá, akkor csak a Quick Setup-ot csináld végig. A titkosításnál válaszd a WPA/WPA2 - Personal(Recommended) lehetőséget. Írj be egy 8 karakternél hosszabb jelszót, a vezeték nélküli csatlakozásnál majd ezt a jelszót kell megadni.


Ha rosszul konfiguráltad, akkor a reset 5 mp időtartamra történő megnyomásával, majd a router újraindításával alaphelyzetbe állíthatod a routert.

2012. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van és még annyit tennék hozzá a router aljára ráirjak az a belépéshez használható felhasználónevet és jelszót ami admin/admin hacsak meg nem lett változtatva
2012. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek nem teljesen van igaza, mert az én TP-Link routerem telepítéséhez azzal az IP címmel sehova nem tudtam belépni, a routerhez mellékelt CD-n lévő használati utasítás pedig azt a címet írja, amit én adtam meg, ott tudtam konfigurálni a routert.
2012. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Manapság 192.168.0.1 szokott lenni, azt is próbáld ki.
2012. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 waland ***** válasza:
Sőt ha ezek nem mennének, akkor próbáld ki a 192.168.2.1 -et is, Akár az is lehet :)
2012. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!