Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Msnen hol tudom megnézni egy...

Msnen hol tudom megnézni egy bizonyos személlyel folytatott beszélgetéseimet az elejétől?

Figyelt kérdés
Ha megnyitom az msnem akkor van fent egy fejléc,ott van olyan hogy ,,fájl" és abba meg hogy ,,üzenetek előzményeinek megtekintése".És abba egy része megvan,de mivel túlment a határon az üzenetek mennyisége,ezért nincs benne,hanem akkor elmentettem valahova,amit eddog meg is találtam de most nem.Hol lehet?Tudtok segíteni?

2012. júl. 20. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg a beállításokban, hogy hová van beállítva a mentés, ott kell lennie, aztán külön ki tudod keresni. és ugyanolyan nevű naplófájlok vannak, csak mellé van írva hogy (2):) aminél nincs semmi szám, az az első.
2012. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
elvileg a dokumentumokba lesz olyan hogy Naplózott beszélgetések, azon belül hónapokra vannak bontva a mappák, és ott megvan h melyik hónapba kivel mit beszéltél
2012. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!