Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Router probléma? Nincs wifim....

Router probléma? Nincs wifim. Segítség.

Figyelt kérdés
Van egy Tp-link TL-WR542G típusú routerem. A laptopom pedig egy acer aspire 7730g. Tökéletesen működött rajta a wifi, minden. Elvittem szerelőhöz, mert két gomb nem működött. Miután hazahoztam a gépet nem megy rajta a wifi, nem tudok rá csatlakozni. Telepítő CD-t, leírást már nem tudom hova tettem. Kérlek segítsetek. Mit csináljak?

2012. júl. 24. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg innen a drájvereket frissíteni:

[link]

2012. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

semmi baja sincs a kapcsolatodnak,csak nincs jól beállítva,

de ezt mi így a távolból nem tudjuk helyetted megjavítani,

2012. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és itt milyen driver-t "töltsek le" ?
2012. júl. 24. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha végiggörgeted az oldalt az utolsó fejezet a "Wirelles Lan", ebből próbáld meg az elsőt.


Bár én előbb a Start Menü, Vezérlőpult, Hálózati kapcsolatokat ellenőrizném! Sőt megkeresném a "vezeték nélküli hálózati kapcsolatokat" is!

Kell olyannak lenni, hogy "vezeték nélküli hálózat beállítása varázsló"!

2012. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Böröndiné Teri válasza:
Lehet, hogy be kell jelentkezned az első beállításnál megadott kóddal! Tudnod kellene azt is milyen nevet adtál meg mikor először installáltad és valóban keresd ezt meg a vezeték nélküli hálózatoknál.
2012. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!