Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy hajnyíróm, már használ...

Van egy hajnyíróm, már használom vagy másfél éve, de még különösebb karbantartást nem végeztem rajta. Mit kell karbantartani egy hajnyírón?

Figyelt kérdés

Ilyen típusról van szó egyébként.

[link]



2012. júl. 25. 11:15
 1/5 anonim válasza:
Kis kefével kitakarítod és utána egy pici gépolajat rá és kész is.
2012. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázat, manapság a legtöbb még olajozást sem kíván, mert önélezők! Elvileg rá van írva, hogy kell-e olajozni, de a legtöbbnél nem is szabad. Viszont a kis kefével mindig tisztítsd meg a hajtól, a leszedhető nyírófej alatt is.
2012. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De mivel a leírásában ott van, hogy "Tisztító kefe és olajtartó flakon", ezért gondolom lehet rá cseppenteni egy keveset. Az enyémre (Braun) speciel az volt írva, hogy önélező, ezért nem igényel semmi kenést, de ezek szerint ez igen.

(Második voltam.)

2012. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
leírása szerint önélező, de adtak hozzá egy kis flakon olajat. Hová kell cseppenteni az olajat? A fejet ki lehet emelni mosáshoz, elég ott a mozgó alkatrészeket olajozni?
2012. júl. 25. 14:08
 5/5 anonim válasza:
én úgy szoktam, hogy megtakarítom és utána cseppentek a fogakra 2-3 cseppet és járatom kb. 30 másodpercig és ami lefolyik azt zsepivel letörlöm.
2012. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!