Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sürgős! Mi a teendő? Laptop gond

Sürgős! Mi a teendő? Laptop gond

Figyelt kérdés

.Anyukám hazahozott a munkahelyéről egy uj laptopot 3 hónapra ingyen, de ha baja esik, ki kell fizetnie, és...


BELEDUGTAM A LAPTOPBA EGY TELEFONTÖLTŐT,ÉS AZONNAL KIKAPCSOLT A LAPTOP,ÉS NEM LEHET BEKAPCSOLNI!


sürgős! mi a teendő?


anyum megöl,ha ezt megtudja,segítsetek légyszives!!! :(

sürgős! mi a teendő?



2012. aug. 1. 10:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
bocs a sok "mi a teendő"-höz
2012. aug. 1. 10:05
 2/24 anonim válasza:

Én egyszer véletlen beledugtam a mikrofon dugóját a hangfaléba aztán az is kikapcsolt hirtelen azhittem besült kb 30 percig nem ment aztán vártam kapcsolgattam ki-be dugdostam az aksit (mert az is benne volt) azt utánna müködött...bár lehet hogy nekem volt csak ekkora szerencsém....szóval próbálkozz vele igy hátha bejön

ha meg nem akkor nincsmit tenni kikell fizetni vagy szervíz

2012. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
huhh köszönöm a gyors válaszodat,reménykedem,de nekem már 45 perce rossz,és nem működik :6 és amugy neked sem reagált töltőre se semmire?
2012. aug. 1. 10:38
 4/24 anonim válasza:
Am én univerzális ac adapterrel töltöttem.Nekem pl akkor indult be mikor kivettem az aksiját rátettem töltőre hagytam pihenni azt utánna kb 10 perc után jólett
2012. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
értem, kipróbálom
2012. aug. 1. 10:44
 6/24 A kérdező kommentje:
jah és gyors kérdés: hogy kell kivenni az aksit?
2012. aug. 1. 10:45
 7/24 anonim válasza:
Gép alján:van egy kocka/téglalap alaku kivehető cucc azon van 1 összecsiptető...csiptesd össze és vedd ki
2012. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
megvan,de hogy tegyem töltőre így az aksit?
2012. aug. 1. 10:48
 9/24 A kérdező kommentje:
amúgy hallottam,hogy ha kiveszem az aksit,és beindítom a gépet,ha sikerül,akkor csak az aksi halt meg,ha nem,akkor az alaplap.. ez igaz? mert nekem nem indul, ugyhogy anyukám meg fog ölni,egy 20-ast kidobatok vele az ablakon :(
2012. aug. 1. 10:49
 10/24 anonim válasza:
Az aksi energiát tárol a gépednek ha töltőn van a gép akkor nincs szükség az aksira (legalább is nekem igy van :D ) az aksit hagyad pihenni
2012. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!