Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sürgős! Mi a teendő? Laptop gond

Sürgős! Mi a teendő? Laptop gond

Figyelt kérdés

.Anyukám hazahozott a munkahelyéről egy uj laptopot 3 hónapra ingyen, de ha baja esik, ki kell fizetnie, és...


BELEDUGTAM A LAPTOPBA EGY TELEFONTÖLTŐT,ÉS AZONNAL KIKAPCSOLT A LAPTOP,ÉS NEM LEHET BEKAPCSOLNI!


sürgős! mi a teendő?


anyum megöl,ha ezt megtudja,segítsetek légyszives!!! :(

sürgős! mi a teendő?



2012. aug. 1. 10:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

AZTA,TE EGY CSUCSKIRALY VAGY :D

sikerült,nagyon szépen köszönöm a segítségedet :)

hálás vagyok :D

5 perc pihenés után elindult huhh kifejezni sem tudom,milyen hálás vagyok neked!

2012. aug. 1. 10:52
 12/24 anonim válasza:
Szívesen :) örülök hogy sikerült megoldanod :)
2012. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Az aksit viszont majd később dugd vissza és ha hibás akor kikell cserélni ellenkező esetben megint megtörténhet a dolog
2012. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

én is :D

és szerencsés vagyok,hogy megláttad ilyen gyorsan ezt a kérdést,mert ha várnom kell 1-2 napot,akkor aztán végem,meg hogy te ehhez ilyen jól értesz huhh :) nagyon boldog vagyok,ki sem tudom fejezni a hálámat

2012. aug. 1. 10:55
 15/24 anonim válasza:

Dugd be a (laptop)töltőt a laptopba, majd a konnektorba (olyanba, amiben van áram), és fél óra töltés után bedugott töltővel kapcsold be a laptopot.

A töltőt a laptopba és a konnektorba is be kell dugni!! (nem a telefon, hanem a laptop töltőjét)

2012. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
az aksival is megy, megnéztem,szerencsére nem károsodott, ugylátm,mert töltő nélkül aksival szépen fut,de most a mai napon pihentetni fogom
2012. aug. 1. 10:56
 17/24 A kérdező kommentje:
rendben, máris csinálom
2012. aug. 1. 10:57
 18/24 anonim válasza:
BOCSÁNAT, nem tűnt fel hogy megválaszolták :S
2012. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Semmi gond kolléga :D
2012. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
nem gond a te válaszod is hasznos volt :D köszönöm,hogy ilyen odaadóan fordítottátok rám az időtöket,hálás vagyok,mind2-töknek ment egy egy zöld kéz :D
2012. aug. 1. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!