Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pixel módosítás, de hogyan?

Pixel módosítás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Samsung digitális fényképezőgépen az1024x768-ról nagyobbra kellene állitani.Miket nyomjak meg sorrendben?
2009. júl. 18. 23:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
nagyon részletesen leírtad hogy milyen típusú a gép.
2009. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
minden gépen a menüben kell, átnézed a menüket és almenüket, és megkeresed a felbontást, és átállítod, nem nagy ördöngősség
2009. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

középső, bal, bal, jobb, középső, középső, le, le, középső, le, középső, majd vissza

ilyenre gondoltál?

2009. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
21:53-nak. Igen, igy gondoltam: Tudom, ez egy szájbarágós stilus, de legközelebb, már nem kell ilyennel bibelődni.Várom válaszod!
2009. júl. 20. 06:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem indul az autóm.Ha leírod,hogyan javítsam meg én is segítek. :D
2009. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
T.11:50.Ez éppen nem egy jó hasonlat.Nem indul? Attól függ, hol vagy és milyen márkáju az autód.Tegyük fel, hogy Jaltán vagy és Dáciád van.Én nem tudok segiteni.Te ott maradsz, te nem segitesz, mert én sem (tudtam).Én tudok fényképezni, legföljebb több vagy kevesebb lesz a pixel.Téged - ott - lefényképezlek, majd hazajövök.A képedet felteszem az internetre és várhatsz, amig egy szaki - innen - elmegy és megjavitja. Képzeld, mi lesz veled - ott - addig.(Csak azért hoztam a fenti helyszint és a márkát, mert - ott - a szerelők nem ismerték - akkor - a dáciámat.Magad uram, ha szolgád nincs.
2009. júl. 20. 13:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Még csak annyit: Ha hallgattál volna, bölcs maradtál...
2009. júl. 20. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Na amíg ezt kiötölted és leírtad,addig épp megnézhetted volna a gép használatiját.Ha meg olyan bölcs lennél,ahogy gondolod,úgy tudnál kérdezni,hogy lehessen rá válaszolni.
2009. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

---Kiötölni nem volt nehéz,, mert a labda magas volt..,

---A gép használatiját megnéztem:

---Íme:

[link]


---Amig az autód rendbejön, kérlek értelmezd a beállitási utmutatót, ha teljesen világos, megigérem, megcsinálom az autódat, már csak azért is, hogy eltudj induli, nem utolsó sorban elmondod a beállitás menetét.

---Egyébként a priviben válaszolók megértették a kérdést.

2009. júl. 20. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak arra utaltam volna,hogy pontos típus megadása nélkül képtelenség választ adni.Gondolom nem egy módon kell beállítani minden Samsungot.Biztosan valami mentalista írt a priviben. :)
2009. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!