Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet venni átalakítót,...

Hol lehet venni átalakítót, amit angliai konnektorba lehet bedugni?

Figyelt kérdés
Olyan átalakító kellene, aminek a segítségével az itthoni készülékeket (laptop, mobiltelefon töltő) is tudom kint Londonban használni. Hol lehet ilyent kapni Bp-en, vagy webshopban? És kb. mennyibe kerül?
2009. júl. 21. 08:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Én a baumaxban vettem.
2009. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Hát, én Angliában vettem, bármelyik elektronikai üzletbe bemégy, tartanak, de még a La-Manche csatornán furikázó hajón is láttam :-) Szerintem 2000 Ft-nál tuti most se több, de nem tudom.
2009. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a reptéren van de ha kint veszed sokkal olcsóbb itt kb 4 ezret elkérnek érte ha kint veszed a boots-ba vagy akár az asdába meguszod kb 2 fontért! arra figyelj hogy több fajta van és minden ilyen átalakitó külön biztositékkal van ellátva! van ami kissebb fogyasztókhoz való pl telefon töltö vannak pedig nagyobb áram fölvevő készülékekhez pl. racklette sütő! ja és Boots nevű bolt van minden reptéren...szóval tuti hogy tutsz kint venni olcsóbbak! ha elfogadsz egy tanácsot akkor érdemes kivinni magyar elosztót és akkor csak egy átalakitóval amit a magyar elosztó végére teszel nyersz 3-5 vagy annyi magyar bedugási lehetőséget amennyi a hosszabbitóba van! hova készülsz? ja és nezd meg jól az átalakitót mert mindenhol másfajta és nem csak ilyen lessz a boltba... pl olaszba se ilyen a konnektor mint nálunk és ott olyan is van...
2009. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Én pont a napokban vettem. 6500 ft volt az Europarkban, az emeleten. Hűtőt hoztam be kinntről, és kellett az átalakító.
2009. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi az infokat, mind hasznos volt.

10:08-hoz: Londonba megyek, jó ötlet az elosztós hosszabító. Milyen típust javasolsz, ha laptopot, mobiltöltőt, hajvasalót és esetleg elemtöltőt szeretnék használni együtt az elosztóval?

2009. júl. 21. 10:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor mindenképpen az erősebb áramfölvevőshoz valót! mert nekünk a rachlette sütés elött kezdödött volna a buli a lakótársakkal és kiment az átalakitóba a biztositék és ott álltunk hogy most mi legyen! ja és bárhol vehetsz belevaló biztositékot! pár pennyért jobb ha van otthon nehogy úgy járj mint mi! egyébként mi járatban londonban? a hajvasaló az szerintem mindenképpen nagy áramfölvevő! es a nagyobbal ugye nem lehet baj a kicsinek meg nem biztos hogy jó feszegetni a határait hogy mennyit bir ki! jó utat neked! ha van még kérdésed szivesen segitek ha tudok! szia
2009. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerencsét próbálok. :) Köszi a segítséget. Sztem kb. max 100Watt teljesítményt kell kibírnia (ha egy időben minden megy.) Akkor azt mondod a Gatwick-en amikor leszállok első utam a Boots-ba menjen? Ja és hogy kell kérni?:D
2009. júl. 21. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:

a legegyszerübb ha leveszed a polcról mert ezek önkiszolgáloak csak jól nézd meg! igen a gatwicken is van! tuti! azt sajnos nem tom mi a neve de valami converter! de tényleg ott vannak a polcon csak nézd meg hogy a neked megfelelő irányba alakitsa! mert van angol magyar meg magyar angol is tudod nem mindenki eggy irányba megy! milyen munkába próbálsz szerencsét? közvetitő álltal mész ki?

fiú vagy vagy lány? sajnos már a hajvasalóból sem lehet ez eggyértelmű!

2009. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok (és gáz a hajam:D:D) Először Aupair (közvetítő nélkül), utána ami jön, csak tanuljak meg rendesen angolul. Sztem először így a legbiztonságosabb kezdetnek. Vagy tudsz jobbat? :) Te már kint vagy?
2009. júl. 21. 13:31
 10/14 anonim válasza:
A legolcsóbban az ebay-ről tudod beszerezni. 100-200 forint körül megvan postaköltséggel együtt. (Nem vicc, ennyiért el is küldik Hongkongból magyarországra.)
2009. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!