Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Magic Car Box rögzitő készülék...

Magic Car Box rögzitő készülékem hangszórója vagy mikrofonja, nem jól működik. A forgalmazó csak e-mailt adott és nem tudom elérni őket! Nincs garancia jegye sem! A többi funkció működik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 14:19
 1/5 Zsohár Imre válasza:
Ne is csodálkozz,mert akitől vetted a ZEALOT Kft.csak duma,sehol nem lehet őket elérni.Én is tőlük vásároltam,vissza is küldtem,de nem találhatók sehol!Se levélre,e-mailra nem válaszolnak!Remélem a hivatalos megkeresésre reagálnak!
2012. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sziasztok! Én is vettem magic car box-ot és nem működik!!! Írtam nekik többször, semmi válasz! Semmi garancia levelet nem küldtek hozzá, biztosan nem engedélyeztették! Ráadásul átvernek mindenkit, minden héten azt írják, hogy csak most akciós!!!

Szerintetek? Melyik szervhez menjek először? Valaki még?

2013. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ZMonika válasza:

Sziasztok!


Én tavaly augusztusban rendeltem ilyen készüléket, nem működött, kérdeztem emailben, hogy mi a teendő, a válaszra sem méltattak, küldtem újabb (ekkor már felháborodott emailt) két héttel később megkérdezték, hogy mi a problémám. Ezután leírtam, hogy lefagy és egy motoros képen kívül semmi mást nem csinál, erre írtak egy postafiók címet (Zealot Kft., 1751 Bp., Pf. 247.)ahová 2012.09.29-én visszaküldtem a kamerát. Semmi nem történt, majd érdeklődő emailemre, hogy hát most akkor mi van, küldtek egy emailt 2012.10.29-én, hogy NEM kapták meg a készülékem. Erre elküldtem nekik a csomagfeladóvevényt. Aztán sokáig semmi, majd januárban küldtek egy újabb készüléket, amit csak most tudok kipróbálni, hogy egyáltalán működik-e, mert szervizelték a kocsimat. Mindent kinyomtattam és összegyűjtöttem, ha ez sem működik megyek a fogyasztóvédelemhez és a rendőrségre feljelentést tenni. Ja mostmár se számlát, se leírást, se kísérőlevelet nem küldtek, csak a készülék volt a dobozban! Ja egyébként azon az oldalon (akciosakcio.com) egy újabb csalás van fent egy "bevarrható GPS", amibe csak egy SIM kártyát kell tenni és működni fog 29.900,- Ft-ért. A számlát kibocsátó ZEALOT Kft-nek utánanéztem, elvileg létező cég, 2011-óta végrehajtás alatt áll (gondolom mint a legtöbb cégnek adótartozása van), tehát ez rendben lévőnek látszik.

2013. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyanezt játszották le velünk is. Azt mondták, senkitől nem jött panaszos levél, csak tőlünk. Hahahaaa!
2013. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sorompó válasza:

Basszus, most vásároltam tőlük. Már egy hete megrendeltem, pedig azt írják, 1-2 alatt kiszállítják. De nem gondoltam volna, hogy átb*szás.

Ha élek az elállási jogommal, és visszaküldöm nekik, akkor visszautalják a pénzem?

2015. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!