Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Varta termekek...

Blaiseboy kérdése:

Mit gondoltok a Varta termekekrol? Konkretan van ez a Varta 3W, amit a MOL kutakon lehet, most venni akciosan ha van eleg pontom. Mar 5 690 ft-ert el lehet hozni. Megeri?

Figyelt kérdés

Ezt irjak rola:

Kitűnő minőségű, különleges eljárással edzett, a repülőgépgyártásban használatos alumíniumból készült a maximális tartósság érdekében

Rendkívül robusztus felépítésű (9 m-es leejthetőségi tesztnek alávetett), korlátozottan vízálló (IPX4-es fokozatú) lámpa, ütéstompító, gumírozott burkolatú lámpafejjel és fogantyúvéggel

Nagy teljesítményű LED, különleges lencsés optikával és két üzemmóddal: 140 lumenes és 45 lumenes (energiatakarékos) fényáramú fokozat

Fénytávolság: 140m (0.25lux)

Üzemidő: akár 85h

Összes fénykibocsátás: akár 140 lumen

Fényforrás: 3 Watt LED



2012. aug. 21. 08:13
 1/1 anonim válasza:
Én tegnap vettem egy ilyet, szerintem nagyon jó. Minőségi benyomást kelt egyből, ahogy az ember kézbe veszi. A fénye brutális, sötétbe olyan jól lehet látni vele, hogy csak na. Én csak ajánlani tudom, először egy kicsit sokallottam érte, de ez tényleg egy jó lámpa, arról nem is beszélve, hogy a Praktikerben egy ugyan ilyen 13 ezer forint.
2012. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!