Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Wacom tabletek miért jobbak,...

A Wacom tabletek miért jobbak, mint a többi?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha ugyan annyi pénzért jobb technikai jellemzőkkel bíró gépet kapni, akkor mégis miben jobbak Wacom termékei, mint például a Genius digitalizáló táblái?

Köszönöm a válaszokat.



2012. aug. 24. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A kulcsszó: terméktámogatás.


A Wacom pl elkészíti a Win7-es és Win8-as drivereket a 10 éves tábláihoz is, a Geniushoz meg nincs friss driver, így új rendszereken nem tudod használni. A Wacomnál kapsz tollhegyet a 10 éves táblához is, a Geniusnál meg fel kell kajtasd a fél webet, hogy _használtan_ elfekvőben lévő cuccot megvehess aranyáron.


Hosszú távon a Wacom a befutó. A többi táblával a fent említett dolgok miatt csak szívni fogsz, és összességében 3× annyit rákölteni, mint amennyibe a Wacom kerül.


Nekem egy A5-ös Bamboo Pen & Touch van, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Igaz, én nem is próbáltam Geniust és társait, mert eleve elrettentett a terméktámogatás ilyen hiánya. És egy ilyen Wacom tábla nem drága. Egy telefon ára.


És nem tablet, hanem digitalizáló/grafikus/rajz tábla. A tabletet ma már a táblaszámítógépre értjük.

2012. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is hajlok a Wacom fele,de rajzoláskor nem jelent hátrányt a kisebb toll pontosság,vagy semmilyen hátrányban nincs a hasonló árkategóriás táblákkal szemben?


És egyébként konkrétan hol lehet Wacom tollhegyet kapni?


Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!