Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Albacomp d22es típusu Laptop!...

Albacomp d22es típusu Laptop! Pár hete vettem használtan. De van pár probléma vele!? 30 gigás,2.40 Ghz CPU,480 MB RAM

Figyelt kérdés

1. Nagyon hangos, gyorsan felmelegszik. (Állandó töltős mert rossz az aksija) Olvastam róla hogy lehet hogy poros belülről, hogyan tisztitsam ki ha szükséges?

2. A Youtube és az online filmek akadoznak rajta, nézhetetlen minden..Már frissítettem a DirectX-et és Adobe Flash Playert de semmi változás! Lehet hogy már régi tipusú ez a laptop és azért akadoznak a videók rajta?

Hogyan tudnék erre megoldást találni, segitsetek légyszi!!!

Amugy a gép gyors, internetezésre kiváló..Csak a videókal van gáz..Köszi előre is!


2012. aug. 27. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben pucold ki, vedd le a hátlapot és szereld ki a ventillátort. Ha egyben van a hűtőcsövekkel, akkor az egészet ki kell venni, és újrapasztázni a procit összeszerelés előtt. A youtube akadozhat amiatt is, hogy gyenge a gép, már nem egy mai darab, de a vinyó is lassíthatja, egy formázás és újratelepítés talán segít.
2012. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Félek kicsit ettől a szétszedéstől, ugye ha óvatosan csinálok mindent és máshova nem nyúlkálok nem lesz semmi baja a laptopomnak?
2012. aug. 27. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, mit csinálsz, inkább kérj meg mást, de nem igazán lehet kárt tenni benne, ha ésszel szeded szét (és össze is tudod rakni).
2012. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem..Inkább szerintem szólok valakinek! Remélem ez segiteni fog azon a problémán hogy hangos és gyorsan felmelegszik!
2012. aug. 27. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Azon mindenképpen.
2012. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!