Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Néhány hónapja vettünk egy...

Pistikee kérdése:

Néhány hónapja vettünk egy Hajdu villanybojlert, használtan. Ma azt vettem észre, hogy a kis piros lámpa rajta elkezd villogni. Olyan mint, ha be akarna kapcsolni a fűtés benne és utána ki is kapcsol. Közben kattan is. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Hajdu villanybojler

2012. febr. 16. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha értenél hozzá nem kérdeznél.

Így a szerelőt javaslom.

2012. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fúróferkó ***** válasza:
A szabályzó termosztát bizonytalanul kapcsol,magyarul az érintkezője nem határozottam ér össze.
2012. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen.Valószínűleg, aki ért hozzá, az nem kérdezne.No de akkor minek is lenne ez az oldal? :))
2012. febr. 16. 13:03
 4/12 A kérdező kommentje:

"A szabályzó termosztát bizonytalanul kapcsol,magyarul az érintkezője nem határozottam ér össze."


Tehát akkor áramtalanított állapotában le kell venni a fedelet és a kábelezést átnézni ?:)

2012. febr. 16. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Feltétlen áramtalaníts! Mindent átnéznék, hogy nincs-e valahol megégve valami. Az mindenképp csere. A termosztátot cseréld ki, mert valószínüleg annak az érintkezői rosszak, de szemügyre venném a biztonsági hőkioldót is, és ha kell, cseréld ki.
2012. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 fúróferkó ***** válasza:

A termosztát érintkező korrektségét nem nagyon tudod egyszerűen megvizsgálni,egy fedél leszereléssel.

Ha van otthon a fiókban tartalék termosztát ,akkor feszültségmentesítés után cseréld ki ,ha a hiba megszünt,győztél,ha nem, tovább kell vizsgálódni.

2012. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tüzetesen át fogok mindent nézni és ha nem boldogulok, szakit hívok ! :)
2012. febr. 16. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a szakival kezd!! Egyrészt gyorsabb és tuti működni fog,másrészt ha véletlen nem jön össze az áramtalanítás megrázó élményben lesz részed:))

Villszer.

2012. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szakival kezdem, mert sikerült elérnem egyet, 8ig ide is ér.Csak szakit nem mindig könnyű szerezni :) Remélem, nem lesz olyan nagy baja.
2012. febr. 17. 05:32
 10/12 fúróferkó ***** válasza:
A szaki majd csinál elég hibajelentést,hogy 10 ezret kifizess.
2012. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!