Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol találhatok/rendelhetek...

Hol találhatok/rendelhetek érintőpaneles fali kapcsolót? (Miskolc környékén)

Figyelt kérdés
Ez a készülék elavulttá teszi a hagyományos fali kapcsolókat és szeretnék lecserélni párat a lakásban de nem találok sehol. Aki tud ilyet, kérem segítsen.
2012. aug. 31. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami érintő paneles, az ált. fényerőszabályzós is. Inkább úgy keress rá, s több lesz a találat. Persze ha röviden érinted meg, akkor teljes fényerővel világít avagy az előtte állított fényerővel, ált. ha hosszan rajtatartod a kezed, akkor kezdi lefelé szabályozni a fény erejét. Fontos, hogy ha energiatakarékos égővel akarod használni, akkor olyat kell venni, ami erre alkalmas, ugyanis amit a legtöbb vegyesboltban, bevásárlóközpontban kapsz, az jellemzően nem alkalmas ilyesmire.
2012. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szükséges dimmelhető kapcsoló de az nem ártana ha kétpólusú lenne a történet. Mindenesetre a választ köszönöm.
2012. aug. 31. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, bírom az ilyet, mikor igyekszem közérthetően fogalmazni, a kérdező viszont tisztában van a fogalmakkal... =)))

Tudom, hogy nem szükséges számodra a dimmelhető, de azok között nagyobb a választék, mint a sima érintőkapcsolók között. Lehet, hogy úgy látod a dolgot, hogy ezek elavulttá teszik a normál billenőkapcsolókat, ugyanakkor az igény szinte a nullához közelít, szóval gyakorlatilag egy kezemen megtudom számolni, hogy hány helyre szereltünk fel eddig ilyet, s olyanról még csak nem is hallottam, hogy valakinek ez lenne a "kívánsága", hogy a teljes ingatlan érintőssel legyen fölszerelvényezve.

Miskolctól én elég távol lakok, így nem tudom, hogy hol van villamossági bolt a közelben, de egy vill.boltban biztos ha egyből venni nem is, de rendelni tudsz.

2012. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 daneeb válasza:
Sziasztok. A legjobb megoldás a Livolo termékek. www.lighton.hu - itt megtalálod a termékeket, meg is vásárolhatod. Kipróbáltam, nekem nagyon tetszik.
2014. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!