Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért visszhangzik a laptop...

Miért visszhangzik a laptop fülhallgatóval?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem laptopot, és eddig minden ok vele. Pc hangfalat is tudtam csatlakoztatni, rendesen működik vele. Viszont van egy nokia fülhallgatóm, és ha azt csatlakoztatom, iszonyatosan visszhangzik. Valaki tudna segíteni?Win 7-es van a gépen és valami realtek hd audoi manager. Köszönöm!

2012. szept. 17. 23:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha pl a youtube-on hallgatok egy zenét, akkor az ének nagyon a háttérben van és nagyon visszhangzik.
2012. szept. 17. 23:14
 2/6 tetro ***** válasza:
Van mikrofon a nokia fülhallgatódon? :D
2012. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem jó a Nokia fülhallgató a hagyományos csatlakozókba, de ha lenyomva tartod a felvevő gombot akkor elfogadhatóan megy , de csak addig amíg lenyomva tartod
2012. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond.

A nokia fülhallgatód használd a mobilodhoz.

A laptopodhoz pedig ne headsetet.

2012. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, van rajta mikrofon. De akkor sem értem, mert a sima PC-vel rendesen működött.

Szóval akkor másik füles kell a laptophoz? Azzal tuti működni fog?

2012. szept. 18. 11:08
 6/6 A kérdező kommentje:
MEGOLDÓDOTT! Találtam másik fülest, és azzal kifogástalanul működik. :)
2012. szept. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!