Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet valami nagyobb probléma...

Lehet valami nagyobb probléma a géppel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy játszottam egy játékkal amihez nem kell egeret használni, meglöktem a billentyűzetet és az egér leesett az asztalról, nem is érdekelt, aztán elkezdett a Windows (XP)folyamatosan valamit kiírni hogy csatlakoztattam az USB-t nem figyeltem pontosan mi volt kiírva és utána megláttam hogy az egér beleesett egy pohár vízbe. Lehet nagyobb baj annál hogy az egér tönkremegy?
2012. szept. 19. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
nyugodt lehetsz, igen lehet nagyobb baj is.Egyszer ugy jártam hogy nekem is leesett az egerem, ráadásul frankó kis microsoft egér volt, és hazavágta az alaplapom..zárlatos lett és KO. azóta vezeték nélkülit használok
2012. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kb olyan 20 másodpercig volt a vízben az is nagy kárt tud okozni?
2012. szept. 19. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!