Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eltűnt az érettségi bizonyítvá...

Eltűnt az érettségi bizonyítványom, nem találom sehol, hétfőn pedig beiratkozás. (DE) Ha helyette gépbe beszkennelt, majd kinyomtatott változatot viszek, az óriási probléma, elfogadják-e egyáltalán, lehet-e belőle nagyobb baj?

Figyelt kérdés
beiratkozás, egyetem
2012. aug. 31. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogják elfogadni. Beiratkozáshoz az eredeti példányt kell vinni és el is fogják kérni, hogy leellenőrizzék hogy minden rendben van a papírokkal.

Sürgősen kerítsd elő az eredeti bizidet, mert emiatt még a felvételidet is érvényteleníthetik. :S

2012. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy ilyen hitelesített másolat kell, vagy eredeti. A hitelesített nem azt jelenti, hogy te bescanneled.


[link]

2012. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Visszamehetsz az érettségit adó iskoládba másodlatért, persze nem ingyen.

Egyébként hogy tűnhet el egy érettségi bizonyítvány? :-O

2012. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha esetleg beszélnék a tanulmányi osztállyal??
2012. szept. 1. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj odamégy, aztán vagy azt mondják, hogy hozd be később, vagy nem. Majd kiderül vesztenivalód nincsen.


Azért nem kell olyan komolyan venni, hogy ugrik egyből a felvételed stb. nekünk is elő volt adva, hogy ugrik én meg el sem mentem aztán utána még hívogattak, hogy akkor megyek beiratkozni, vagy tényleg nem is akartam azért nem mentem el.

2012. szept. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz, ahogy mondod utolsó.
2012. szept. 2. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nem tűnhet el csak úgy

(legfeljebb "nem találod")

2013. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azóta remélhetőleg meglett
2013. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt úgy már,

h valamit nem találtam

(aztán meglett)

2013. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!