Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kínából milyen elektronikai...

Kínából milyen elektronikai cikket érdemes hozni magán célra?

Figyelt kérdés

Szüleim Kínába utaznak, szuvenírként hoznának valami telefont, laptopot, tabletet, esetleg fényképezőgépet.

Szerintetek érdemes ezek közül bármelyiket is ott megvenni? Tényleg olyan árban vannak, mint a vaterás kínai iPhone-ok?

Itthoni frekvenciákkal vajon működnek (WiFi, T-mobile..)?


(Nike és Adidas cipőkre nem vágyom, szóval a legészszerűbb alternatíva talán kiesik..)


2012. szept. 23. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A műszaki cikkek ugyanannyiba vagy többe kerülnek,nem érdemes ott venni főleg,hogy ha bedöglik akkor niincs rá garanciás javitás.


Én voltam kint egy hónapot igaz 2009-ben de én se tudtam venni semmi márkás cuccot,mert itthon is annyiba került.Ha szuvenirt akarsz inkább hozass rizspálinkát meg ilyen apró dolgokat!

2012. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami népszerű még azok az órák.Rolex,Omega,Gucci stb.Vannak elég jó minőségüek is azok olyan 250 yüanba kerülnek.De vannak gyengébbek is abból tudnak venni 100 yüanért 3-4-et is.Vettem pl.ilyen üvegkockát aminek a a közepébe belézerték a pekingi stadionokat meg a sanghai tv torony és környékét.Azok pl.50 yuanról indultak és 10-ért odaadták!Pólókat vettem még,sporttáskát,kabátot,meg persze evőpálcikát bambuszból,porcelánból.
2012. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsősorban nem világmárkák termékeire gondoltam, sokkal inkább hamis vagy noname cuccokra...

Nem azért kérnék laptopot vagy órát, hogy másoknak mutogathassam, hanem, hogy én magam használhassam, szóval esetemben teljesen mindegy, hogy milyen felirat van rajta, inkább a használhatósága fontos.. Szervizhálózat gondolom ugyanannyira nincs kiépítve a hamis Rolexnek, mint a noname-nek, szóval ez sem számít..

Köszönöm a válaszaitokat, további tapasztalatokra is kíváncsi vagyok!


p.s: a rizspálinkához a szüleim szemében még túl fiatal vagyok, szóval az sem jöhet szóba :D

2012. szept. 23. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
A noname se olcsóbb!Szervize meg tuti nincs!Még zúgszervizben se fogják tudni megcsinálni ha elromlik.
2012. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tablet. mikor Kínában voltunk, barátnőm vett.
2012. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!