Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mindegy, hogy tárolom a...

Mindegy, hogy tárolom a tölthető (akku) elemeket? [többi lent]

Figyelt kérdés
Nem rég vettem két tölthető enegizer AA (ceruza) elemet a fényképezőmbe. Mikor épp nem használom az elemeket, akkor mindegy hol tárolom? A merülés miatt érdekelne. Hamarabb merül ha bent hagyom a gépbe? Vegyem ki, vagy teljesen mindegy?

2012. szept. 25. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkép vedd ki.Szerintem az a jó ha nem melegben hanem hűvös helyen tárolód.
2012. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elemet vettél vagy akkut? Nem merül hamarabb ha a gépben hagyod. Ha több hétig vam benn rá lehet nézni két három hetenként
2012. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ.


Elem vagy akku? A kérdés jogos. Nekem ezesetben ugyan az a kettő. Végülis a dobozra akku van írva. De számomra ez csak két ceruza elem, ami tölthető. :)

Egyébként ez lenne:

[link]

2012. szept. 25. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Tölthető elem = akku.


Bent hagyhatod a gépben, bár az elektromos eszközöknek sokszor van "kikapcsolt" állapotban is fogyasztásuk, mert a kapcsoló üzemű táp veszteséges, illetve bizonyos digitális áramkörök sosem állnak le. De ez nem jelentős.


Fontosabb, hogy ne érje nap, és hogy ne tárold teljesen lemerítve.

2012. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!