Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Feltöltöttem a nem tölthető...

Feltöltöttem a nem tölthető elemeket (? )

Figyelt kérdés

Az történt minap hogy 2 sima ceruzaelemet feltettem tölteni mert azt hittem rá hogy tölthető elem. (illetve megszokásból hittem azt mert sok tölthető elemem van)

2 AAA elemről van szó. Az a vicces hogy mintha erősebben világítana azóta a zseblámpa amibe használtam.Hogy van ez??

Lesz e baja a töltőnek attól hogyha véletlen sima elemet töltök fel vele?

És mi a különbség a sima elem meg a tölthető elem között? (mármint technológiailag?) És hogy tudtam sima elemen tölteni?


2011. dec. 7. 15:53
 1/6 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogyan tudtál sima elemet feltölteni, de apósom is megpróbálta (véletlenül) és kifolyt belőle a sav, ami a töltőt is tönkretette.
2011. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár szét is durranhat az elem. Inkább ne csináld.
2011. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem direkt töltöttem fel. Ez speciel kibírta akkor...
2011. dec. 7. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alkáli elemek nem tölthetők, a szén-cink elemek kis mértékben tölthetők. Ennek ellenére nem javaslom, sőt sok töltő már felismeri és jelzi ezt.
2011. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Énis töltöttem elemet duracel egy gagyi hordozhatóstöltőt szétszedtem es ugy raktam bele az elemet a két elemet össze szigeteltem és ugy mindig ugy töltöm de egy skygreen elemet töltöttem utana levettem és egx sz perc múlva meg az eleje pukkant egy kicsit ha tölten akarsz elemet akkor inkàbb a jó minőségü elemeket ajánlom pl: duracel panasonic stb
2018. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha szerencséd van kicsit töltödik, de a kapacitása kritikusan rossz lesz.
2020. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!