Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Black decker kis flex, megszab...

Black decker kis flex, megszabad az ilyent venni?

Figyelt kérdés
van egy makita kis flexem és már használom olyan 15 éve, 15 éve vettem 15.000Ft-é elég sokat kibírt már, nagyon sokat ment már, egyszer voltak benne szénkefék cserélve, de most a napokban egyszer olyant csinált h hiába nyomkodtam a kapcsolóját nem indult el, 7-8x kellett ki be kapcsolnom mire elindult, akkor megfordigattam a szénkeféket, meg kitakarítottam a kosztol, akkor jó lett, aztán nem sokára meg érintkezési baja lett, mozgatni kellett a zsinórját mert különben leállt, akkor szétszedtem és azt is meg tudtam csinálni, most meg vágtam vele egy alumínium ékszíj tárcsát le akartam vágni a villanymotorról, és nem nyomtam én olyan nagyon erősen hozzá, csak olyan közepesen nyomtam, és hát egyszer csak elkezdett adni vmi hülye hangot, leállítottam és fehér füst szállt belőle, valószínűleg leégett, be lehet indítani, elindul csak lassan forog, és rángatózik, meg nagyon hülye hangokat ad, szóval használhatatlan, és nagyon büdös is lett, és itt a környéken sehol sem tudom megcsináltatni, ezért gondoltam h veszek egy másikat, csak nincs most 20.000Ft-om egy kis flexre, de nem akarok venni 3500FT é egy bovli szart, most láttam a tesco újságba egye black decker nevű sarokcsiszolót, 6990F, 11990-ről van leárazva, ti vettetek már ilyent vagy van róla valami tapasztalatok? mert azé nem szeretnék olyant venni amit egyszer kétszer használok és ki lehet dobni!
2012. szept. 27. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1.) A Flex márka, a sarokcsiszoló, amire te gondolsz, mikor Flexet mondasz

2.) Az új géphez mi köze a mocsok hosszú sztorinak, amit leírtál? Miért nem onnan indultál, hogy megszülettél?

3.) A kérdésre majd írnak választ!

2012. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Black & Decker márka hobby cucc! Attól függ mire kell és milyen sürün használod, ha pl naponta dolgozni akarsz vele több órát akkor hamar meg fogja adni magát. Ha néha napján akarod használni akkor vedd meg!
2012. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát néha elvállalok ilyen munkákat, amihez kell, pl most csináltam egy turkáló boltba 12 polcot, ahhoz azé kellet egy kis flex is meg egy nagy is, a nagy flexem is makita, nekem bevált a makita, hát azé a kis flexet elég sokat használom, mert hát köszörülés, sorjázás stb... 95 órám ment rá a polcokra, szóval elég sokat ment a kis flex, hát inkább hobbicélra kell a kis flex mert nem minden nap használom, de azé minden hétvégén használva van!
2012. szept. 27. 12:05
 4/4 anonim válasza:
Makita az elmegy márka, közép kategóriás! Black & Decker arra a célra szerintem jó lesz amire kell neked meg míg nem lesz több pénzed pl. egy 850 - 1000 W Boschra!
2012. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!