Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-m van, és...

Samsung Galaxy Ace-m van, és túl sokszor elrontottam a mintarajzolást a billentyűzár feloldásához. Most valami felhasználó nevet és jelszót kér, de én nem adtam meg ilyent. Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nagyon Fontos Lenne!!! Üzleti ügyekhez szükséges használni a mobilom és így semmit nem tudok rajta megnézni!!! Kérem Segítsenek!!!
2012. jún. 28. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a Google fiókodat kéri?


Mert van egy megoldás, a feloldáshoz, a hard reset. Csak akkor minden elveszik a telefonról.

2012. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De azt kéri!! Csak nekem nincs olyanom... És azt a törlős dolgot hogy lehet megcsinálni?
2012. jún. 28. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden adat el fog veszni a telefonról!!


http://www.youtube.com/watch?v=Fm-9e6vTzKM&feature=related

2012. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. jún. 28. 19:56
 5/6 anonim válasza:
Atyám dobsz egy google fiókot,a regisztrációnál megadod a telószámot aztán a telefonodon bejelentkezel és feloldódik a zááár hahóóóó...nem törlődik semmi...átállítod a mintát és kész
2013. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 morlock válasza:
Hi! nekem is az adott eset áll fent viszont van google fiókom, de a telefonon nincs bekapcsolva a wifi-m, mobil netelőfizetésem sincsen valahogy megoldható vagy csak a hardver resettel?
2014. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!