Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy AT-S4650 számológépem...

Van egy AT-S4650 számológépem de érdekes mert nem találtam rajta egyenlőség jel akkor most mi van mivel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés
van rajta egy olyan gomb hogy m+ ha azt megnyomom akkor ki írja az eredményt akkor azzal lehet helyettesíteni?

2012. szept. 30. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az m+ az azt jelenti, hogy a memoriához hozzáadsz valamit, vagy a memoriában lévö összeget adod egy számhoz.
2012. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sé akkor most mivan szar a számológép mert nincsen egyenlőség jel akk nem is lehet rendessen használni vagy mivan?
2012. szept. 30. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs! Megnéztem az interneten a gépet, de sajnos annyira kicsi a kép, hogy nem tudom felismerni a felíratokat. Normálisan a jobb alsó sarokban van az egyenlöségjel. D e ennél valami rövídités van. Ha az "Enter" akar lenni, akkor megpróbálhatod vele. Sajnos használati utasítást sem találtam az interneten. Ha neked sincs, akkor csak próbálkozhatsz, hátha bejön egyszer.
2012. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

itt a kép rollá sajnos nem tudok jobbat készíteni mert nem olyan jó a telefonom


[link]

2012. okt. 1. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a jobb alsó sarkot, ahol EXE áll. Szerintem az lehet az."Exekutive" angolból.
2012. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából francia szó az eredeti. Németül azt jelenti, hogy:ausführen. "elvégezni"
2012. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké tényleg az :D köszi a válaszokat
2012. okt. 1. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült...:))
2012. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!