Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rövidfilmek készítésére...

Rövidfilmek készítésére milyen jó minőségű, ám nem túl drága kamerát vegyek?

Figyelt kérdés
Légyszí ne gyertek azzal, hogy kevés pénzből ne is álmodjak profi kameráról, elég régóta szeretnék filmezni, de eddig mindig kölcsönkért kamerákkal pályáztam versenyeken, vagy a digis fényképezőmmel vettem fel (ennek ellenére díjat nyertem). Most szerencsére sikerült 100 ezerhez jutnom, ebből szeretnék venni egy nyilvánvalóan nem profi, de viszonylag jó minőségű kamerát, ami gyakorláshoz alkalmas és nem készít borzalmas minőségű felvételeket. Tudnátok nekem segíteni, hogy milyen lenne alkalmas?
2012. okt. 7. 13:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Több százezres kamerára nincs pénzem egyelőre, de szeretnék rengeteget gyakorolni, 10-15 perces filmeket készíteni, de úgy, hogy azért kicsivel jobb legyen a digis fényképező kamerájánál.
2012. okt. 7. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!