Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális hogy...

Tarjányi Mózes kérdése:

Szerintetek az normális hogy már 11 évesen megakarok tanulni elektromos gitáron?

Figyelt kérdés
Az úgy volt hogy elkezdtem guitar herozni meg metallica-át hallhatni.Úgy voltam vele jogy majd elmegyek gitár órákra.aztán majd ha nagyon de nagyon jól megy (meg ha minimum 20 leszek)majd elkezdek metal-kodni XDXD

2012. okt. 11. 06:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Sohasem korai elkezdeni gitározni, de nem egy gitárhíró lesz! Sok kitartást és gyakorlást igényel majd! Nyugodtan vágj bele!
2012. okt. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Úgy voltam vele jogy majd elmegyek gitár órákra.aztán majd ha nagyon de nagyon jól megy (meg ha minimum 20 leszek)majd elkezdek metal-kodni XDXD"

Nekem ez nem úgy hangzik, mint aki meg akar tanulni.

Inkább a szokásos mai fiatalos "szarok bele mindenbe" hozzáállás.

2012. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én 14 vagyok, és kb annyi voltam mint te, amikor megtanultam gitározni, de akusztikussal. Imádtam, szerintem vágj bele, de ne elektromossal kezdd.
2012. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

de durva, hogy te 14évesen már mindent tudsz :o


amúgy azzal kezdj, amivel később is foglalkozni akarsz, (szóval az előző válaszadó tanácsa is hülyeség)

bár nekem is úgy tűnik, hogy nem fogsz úgysem foglalkozni vele, csak most megtetszett az a szar gitárhíró, és most valamivel feljebb akarsz jutni, de majd ha tanulni is kell hozzá, rájössz, hogy ez nem olyan.

2012. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Miért te tudsz gitározni, hogy ennyire okos vagy ? -.-
2012. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát, ez a "ne elektromoson kezdd"? ez egy hülyeség, ehhez vagy ért valaki, vagy nem, és itt úgy tűnik, hogy te írogatsz hülyeségeket, szóval én értek hozzá.


gitározni nem tudok még, sajnos vagyunk így jó sokan hülyék, akik ahelyett hogy 11évesen "megtanulnánk" (mint ahogy te), ahelyett egy életen át tanuljuk. igazából ha kicsit belemerülnél, rájönnél arra, hogy mit akarok mondani, de mindig is vannak emberek, akik egyszercsak megtanultak, és azóta tudnak. :D

2012. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.hát ez különben igaz hogy érdekel a gitát de am ezt a kérdést azért hozatm létre mert kíváncsi voltam hogy mennyien válaszolnak meg unatkoztam xD
2012. okt. 12. 21:18
 8/10 anonim válasza:
akusztikussal könnyebb ha kezdd, azzal megtanul, utána még ráér elektromosat venni, és állítása szerint "metálkodni"
2012. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és ezt te honnan szedted piciszívem?
2012. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az 1 es vok. Én elektromossal kezdtem a gitározást 11 éve! Akusztikus gitárom csak 4 éve van. Elektromos, akusztikus... Mindegy. Aki akar megtanulhat játszani bármelyiken. Viszont az akusztikuson egy paradise lost, vagy slipknot hülyébben szól mint a másikon (tapasztalat) az biztos, hogy nekem az elektromos jobb. Könnyebb a hangokat lefogni a kevésbé vastag nyak miatt, és ennyi. De ha valóban akarsz tanulni, akkor kell hozzá kitartás. Lehet unalomból írtad ki, de am elhiheted jobb mint a gitárhíró!
2012. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!