Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Már 4 napja nem jön be a...

Már 4 napja nem jön be a facebook! A barátaimnak, ismerőseimnek jó. Töröltem már sütiket. Miért nem jön be? Mikor fog bejönni? Mit tegyek? Mert most munka ügyi dolgom lenne rajta.

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 13:43
 1/6 anonim válasza:
Próbáld meg a facebook.com ról belépni ha eddig arról léptél akkor próbáld a facebook.hu Nekem így jött be
2012. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösy szépen! Nem segít :( Nekem a normális facebook kéne.. Nekem csak az jön be amin nem lehet látni üzifalat meg ilyenek.. Egyéb ötlet? De azért kösy :(
2012. okt. 12. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg tiltólistán van a böngésződben. Véletlen is berakhattad...


Vagy pedig jelszómentésre állítottad a böngésződet, és netán ott egy ideje átállítottad nem megfelelően beírt jelszóra.


Vagy proxy-ra van állítva a böngésződ, és egy ideje tiltja a megadott proxy cim; ez esetben kapcsold ki a proxy használatot.

2012. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Ha mobilról használod a facebook-ot, akkor a legvalószínűbb oka az elérési hibának, hogy ki lett kapcsolva az adatforgalmad. Bár akkor elvileg semmilyen weboldal nem jönne be...
2012. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát öhhmm... Azóta próbáltam telóról de ott bejön! De drága :/ Nos a proxy nem is volt bekapcsolva... És semilyen böngészőn nem jön be! :( Egyéb ötlet? Mert sürgős lenne!
2012. okt. 15. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Basszus, h nem jutott eddig eszembe... :S TŰZFAL. Szerintem esélyes, hogy a tűzfalad blokkolja. Linuxon is van amúgy, de ha windows-ozol, eléggé sanszos, h ez a gond. Csak hát távból nehéz megoldani... hacsak nem kérsz segítséget a

prohardver hu

számítástechnikai website-ról. Oda is regisztrálni kell, de megéri, rendkívül sok és tapasztalt szaki fordul ott meg rendszeresen, mindenféle témában, szóval leendő problémáid miatt is megérné regisztrálnod oda. Kifejezetten szakmai oldal. Nah, ott távból is tudnak elvezetni a megoldáshoz, szívből ajánlom a weboldalt.

2012. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!