Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ASURO német gyártmányú robot...

ASURO német gyártmányú robot flash nem működik, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A robotot pár éve vettem, darabokban.Sikerült összeraknom, a processzor öntesztelő programja is hiba nélkül lefut.Saját programokat lehet rá írni C nyelven, amit egy IR transceiverrel lehet a robotra küldeni, infrával.Pontosan követem a leírást, indításra megyek, bekapcsolom a robotot, de nem sikerül csatlakoznia.Zavarhatja valami az infra jelet? áramtalanítottam a TV-t minden készüléket, ami infra jelet fogadhat, lámpákat is lekapcsoltam.Esetleg a vezeték nélküli egerem vevője fogadja a jelet? vagy már nincs ötletem, reggel óta ezen szenvedek.

2012. okt. 14. 15:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!