Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lesznek a programok...

Miért lesznek a programok német nyelvűek a telepítés után?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy egy ideje, ha telepítek néhány programot, akkor nem angol vagy magyar lesz a program nyelve, hanem német. Legelőször a flash-nél tapasztaltam ezt, hiába töltöttem le angolul, németül ír ki mindent. Most is pl. telepítem egy illesztőprogramot a fényképezőgépemhez és német nyelven települt.

Valami átállítódott? Mit kéne átállítsak a gépen, hogy ne "higgyék" azt a programok, hogy egy német gépre kell települjenek?

A választ előre is köszi!


2011. nov. 28. 19:47
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:

Windows területi beállításokat állítsd át "magyarországra" és akkor nem a német lesz a Default :)

részletesen itt:

[link]

2011. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jéé.. Valóban, Helsinki-re volt állítva. Remélem, hogy ezentúl angolul fog megszólítani a flash és az adobe :D

Köszönöm a válaszod!:)

2011. nov. 28. 20:03
 3/3 MaXXeGee ***** válasza:
Én pedig köszönöm a pozitív értékelést :) Szép estét :)
2011. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!