Levess007 kérdése:

Canon EOS? (lent)

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék venni egy Canon EOS 600d-t vagy 1100d-t. Ez lenne az első DSLR gépem és nem tudom hogy megérné-e a 600d-t venni? Eddig egy PowerShot A540-nel fotóztam és nemtudom mennyi különbség lesz a gépek közt. Tudom persze, hogy az objektív is rengeteget számít... Amit alapból adnak az 600d-hez az jó minőségű (ef-s, 18-55mm, IS)?

2012. okt. 22. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha első géped lesz, lehet hogy az 1100D is bőven megteszi! Rengeteg különbség lesz, és még az alap objektívvel is csodás képeket tudsz majd csinálni. Később ha fejlődsz és szükséged lesz másik obira akkor veszel hozzá...
2012. okt. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kitobi :) én imádom, nyitva is penge képe van. Szerintem is elég neked a 1100D
2012. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. okt. 23. 20:28
 4/4 gergoap ***** válasza:

Szerintem meg pár hónap után kinövöd és már a 600D-re vágysz. Ha eladod, veszítesz rajta. Spórolj a drágábbra!

Az ember alapból olyan, hogy mindíg jobbat akar, mint ami van... :-)

2012. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!