Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop vagy sima asztali gép?

Laptop vagy sima asztali gép?

Figyelt kérdés
Új gépet fogok kapni. Melyiket érdemesebb kérnem a laptopot vagy a sima asztali gépet? 15/L

2012. okt. 29. 11:46
 1/8 anonim válasza:
Hát, nekem asztali van, de szerintem a laptop jobb mert az hordozható, meg mostanság sokkal olcsóbb egy laptop mint az asztali gép, az asztalinak drágábbak a részei.
2012. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem laptop. Netre, facebookra, zenét hallgatni, filmezni, böngészős játékokra simán elég. Kevés helyet foglal, hordozhatod egyik szobából a másikba.
2012. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én inkább asztali gép párti vagyok.

Abban ki lehet cserélni bármit, bármikor.

Ha nem fontos a hordozhatóság, én asztalit választanék.

2012. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nekem laptopom van vagyis nem az enyém hanem a családé. De szerintem hogyha nem fontos a hordzohatóság akkor szerintem is az asztali számítógép ha valami tönkre megy rajta akkor egyből ki lehet cserélni meg egyszerűbb "tuningolni" de szerintem egy 15 éves lánynak egy laptop is megteszi. Amugy az hülyeség hogy az asztali pc drágább.
2012. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! Igazából nem csinálok semmi extrát a gépen,zenét hallgatok,filmezek,játszok de csak ilyen amatőr játékokkal,internetezek,powerpoint-ozok,webkamerázok és kb. ennyi. Várom a további válaszokat! :)
2012. okt. 29. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre egy laptop is bőven elég sztem.
2012. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre lap top. Asztali gép, egy kis családi számítógépnek, "óccsóé", de inkább komolyabb játékokra, tervező munkákra való, tehát ami azért megköveteli a teljesítményt. Mivel nem játszol sem durva játékokkal, és gondolom nem szoktál két három monitoron alkatrészeket, áramköröket tervezni, tökéletes választás egy lap-top :D
2012. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Levess007 válasza:
első válaszoló: egy laptop sohasem lesz olcsóbb egy asztali gépnél. Válasz a kérdésre: Egy 15 éves lánynak aki feltételezem nem ért a számtech-hez szerintem is jobb egy hordozható gép. De ha már csak egy kicsit is komolyabb dolgokra (újabb photoshopok, videoszerkesztés, 3D-s programok, játékok) szeretnéd használni egyből az asztali gép oldalára billen a mérleg. Mivel azokat teljesítményben soha nem fogja utolérni egy laptop. Remélem segítettem... 16/fiú
2012. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!