Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi az oka annak hogy a műnyomó...

Attila12 kérdése:

Mi az oka annak hogy a műnyomó papírról a tinta nem marad rajta a nyák lapon?

Figyelt kérdés
meg néztem a videót de nekem nem sikerült van valami plussz dolog ami lemaradt a videóból ? http://www.youtube.com/watch?v=h9aSyxEhhlI
2012. okt. 31. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti nem lézernyomtatód van.
2012. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ezt el találtad
2012. okt. 31. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mit reklamálsz?
2012. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mé anyit hogy elég át csiszolni 600 csiszoló papirral vagy minnél simább annál jobb ?
2012. nov. 1. 00:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha figyelmesen megnézted a videót és elolvastad a feliratokat akkor a nyomtatónál már elcseszted.

Lézernyomtató kell hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=h9aSyxEhhlI#t=0h1m36s

2012. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tintasugaras nyomtatóval NEM működik ez a technika. Amit tehetsz, hogy bemész egy írószerbe, viszed a nyáktervedet, a műnyomópapírt, és megkéred őket, hogy másolják rá. Ha pedig fénymásolnak pausz papírra, vagy írásvetítő fóliára, akkor az is tökéletesen megfelel. Tintasugarassal soha nem fog sikerülni.


A nyákot pedig 1000-es, vagy 2000-es vizes csiszolóval csiszold fel.

2012. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még csiszolópapír se kell, konyhai súrolóporral ledörzsölöd, alaposan lemosod. Az oxid és zsíreltávolítás a lényege ennek a fázisnak. Utána megszárítod és nem fogdosod össze.
2012. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban, az is elég, de nekem a műhelyben még kb 20 évre elég 2000-es papírom van. A hatás ugyanaz :)
2012. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!