Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen mellékbeállításokat...

RoyalDamage kérdése:

Milyen mellékbeállításokat kell elvégezni egy ruter konfigurálása után?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy rutert szépen konfiguráltam de nem történik semmi mert azt írja van net meg csatlakozott is rá csak offline modba van és nem nyit meg semmit.

2012. nov. 2. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen típusú router és pontosan mit konfiguráltál rajta? Wifi-t szeretnél, azért vetted, vagy több vezetékes gépet vagy mit?
2012. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wifit szeretnék és egy darabb asztali gépre van rákötve.Ruter típusa cisco linksys E900.Bekonfiguráltam, hogy mi legyen a neve meg jelszava a többit meg magától csinálta mert cd-vel nyomtam fel gépre és a dobozra is rávan írva meg az eladó is mondta, hogy eksztrakönnyű tellepíteni és nem kell vele sokat játszadozni.
2012. nov. 2. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!