Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyi ideig...

Normális, hogy ennyi ideig tart a frissítések konfigurálása?

Figyelt kérdés

(Előre is bocsi, nem vagyok nagyon otthon az ilyen kérdésekben, szóval ha valamit hülyén fogalmazok meg, akkor légyszi ne szedjétek le a fejem)

Szóval az van, hogy ma bekapcsoltam a laptopot, és erre kiírta, hogy "Frissítések konfigurálása...", és ez megy másfél órája. Ez normálisan mennyi időt vesz igénybe? És egy (talán) hülye kérdés: ezt net nélkül tudja csinálni? Csak mert kihúztam a netkábelt, és átdugtam a másik gépbe, mert szükségem van rá. Dugjam vissza esetleg? Vagy ez ilyenkor már szükségtelen?


2012. febr. 11. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nem Win 7 SP1 rendszered van akkor sokáig

meg ez attól is függ milyen erős a géped ha fél óra múlva sem történik semmi szerintem indítsd újra

2012. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szégyellem bevallani, de Vista Business van azon a gépen (rohadtul utálom, de nem tudom, hogyan lehetne mást feltenni rá) :S És még mindig semmi változás, kb. délelőtt 10 óta ezt csinálja. Annyit még tudni kell, hogy tegnap előtt valami igen nagy gebasz lehetett, mert kb. két másodpercenként jött valami hibaüzenet, hogy ez meg az annyira sérült, hogy leállt a működése, és valóban, totál használhatatlanná vált az egész, ezért amit tudtam, azt tömörítve átraktam a netbook-ra, és rámentem arra, hogy gyári konfigurációk visszaállítása, úgyhogy most elvileg "szűz" a dolog, csak a google chrome-ot töltöttem le rá, meg egy torrent klienst, ezen kívül semmit nem változtattam.
2012. febr. 11. 12:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Hmm értem

Nem szégyen az énis sokáig használtam Vista-t és nekem bejött

De ha tényleg ekkora gebasz van lehet hogy érdemesebb lenne rá fölrakni egy windows 7-et és itt az oldalon biztosan segítenek a telepítésben

2012. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most újraindítottam, de megint kezdi ugyanazt!!! Kezdek megőrülni!!
2012. febr. 11. 12:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy tényleg az lenne a megoldás. De ahhoz nem kéne valami DVD? Mármint üres, vagy akármilyen? Mert pillanatnyilag semmi ilyenem nincs (plusz a kicsi gépnek meg nincs ilyen meghajtója, úgyhogy leszedni sem tudnám sehonnan). Azért az is annyira jellemző, hogy ilyenek mindig hétvégén történnek, amikor se szerviz, se semmi :S
2012. febr. 11. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Net nélkül igen tudja mert amikor már konfigurálja a frissítéseket akkor már az megtalálható a gépeden csak sok folyamat futása miatt csak akkor fér hozzá a rendszer amikor még nincsenek betöltve a frissítendő alkalmazások ezért csinálja bootoláskor
2012. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen az kéne hozzá

szerintem biztos van valami ismerősöd aki ért hozzá és van neki Windows 7

más most nem nagyon jut eszembe

2012. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hát akkor körbekérdezek, hátha valaki a városban tartózkodik és ráér egy kicsit velem vacakolni :)

Nagyon köszönöm a segítséget :)

2012. febr. 11. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2012. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zsomkovacs ***** válasza:

Ha mást nem, pen-driveról is felrakhatod a Win7-et:


[link]

2012. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!