Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érdemesebb...

Szerintetek mit érdemesebb csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy Epiphone SG gitárom és szeretnék venni egy 'tesót' mellé de tesóm azt mondja ,hogy inkább turbózzam fel ezt és ne költsek úgy gitárra..én pedig ki néztem egyet amit mindenáron meg szeretnék venni.
2012. nov. 3. 15:27
 1/3 anonim válasza:

Személy szerint inkább tuningolnám, minél jobb dolgot hozzak ki belőle, vagy vennék egy komoly erősítőt, nem új gitárt. Vagy egy elektroakusztikus gitárt vennék.

Bár nem tudok semmit ajánlani annak fejében, hogy nem adtad meg azt az adatot, hogy milyen másik gitárt néztél ki, milyen erősítőd van jelenleg, és egyéb technikai dolgokat. Meg azt sem tudom milyen ízlésed van.


Ezeket tudtam tanácsolni. :)

2012. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát még igazából nem tudom milyen gitárt mert sok van ami tetszik...valami Gibson LP Studio-ra gondoltam....erősítöm egy 15W-os Soundking.
2012. dec. 19. 10:13
 3/3 patrik vajk válasza:
baromság tuningolni vegyél egy gitárt ami tetszik, aztán használd azt. tunnig az csak ront hallásra lehet, hogy szép meg minden, de belül évek kérdése és egyszercsak ne csodákoz ha koncert közben felmond a gitárod. NE TUNNINGOLJ? GITÁRT!
2013. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!