Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan megy a törlesztés...

Hogyan megy a törlesztés Euronics - cetelem hitelkártyánál?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy vásároltam egy terméket, kértem ezt a hitelkártyás dolgot a 10% kedvezmény miatt, de arról igazából semmit sem tudok, hogy hogyan kell majd kifizetnem. Ők szólnak, hogy utaljam át a lóvét? Vagy levonják? De honnan tudják a számlám adatait? Nem vagyok képben, és nem is értem, mi történt vásárláskor, nem szoktam ilyen lenni. Plz segitsetek, ha tudjátok, hogyan is megy ez. Köszönöm!
2012. nov. 7. 17:52
 1/3 belapus ***** válasza:

Gondolom kaptál egy hitelkártyát.Ehhez tartozik egy hitelkártya számla.Szerintem erre kell a részletekben vagy egyben eljuttatni a pénzt.


[link]


[link]

2012. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Küldik a csekket!

PL.100.000Ft-os hitelkeret esetén.A havi törlesztés min.5.000Ft.A kamat olyan 3,5%körül van.Tehát ha 100.000Ft-ot felhasználtad és befizeted az 5.000-et,akkor az igazából 1.500Ft-al csökkenti az egyenleged,mert a kamatot számoltak fel.400Ft a havi számlakezelés.Igazság szerint nagy ráfizetés a hitelkártya.Szerencsére én jövő hónapban viszzafizetem az egészet és le is mondom.

Ha vásároltál pl.10.000Ft-ért akkor kiküldik az 5.000Ft-os csekket és a 10.000Ft-os csekket.Ha a kettőt egyszerre befizeted,akkor a 10.000Ft-os vásárlásod kamatmentes lesz.Sok mindent el lehet mondani még ezért egyszerűbb ha az ügyfélszolgálaton érdeklődsz.De ha én is tudok akkor válaszolok.

Én is csak azért kezdtem el használni,mert tudtam venni egy telefont olcsóbban és igy is megérte,hogy ment rá a kamat.Jobban megéri általában ha akarsz valamit venni akkor a sima áruvásárlási hitelt igénybe venni,mert az úgy olcsóbb.0%THM-es is szokott lenni.

2012. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem kaptam hitelkártyát. És elvileg egyben vonják le, legalábbis ezt mondták, azt nem értem, hogy hogyan, honnan tudják az én számlám adatait, amire terhelni tudnak? Csak a 10% miatt vettem igénybe, egyben akartam visszafizetni. Tudom jobban oda kellett volna figyelnem, de ez már késő. Nincs semmi adatom se, hogy én csináltam volna hitelszámlát, viszont a termékért nem fizettem, szoval gondolom mégiscsak van valami. Köszi!
2012. nov. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!