Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli csengő nyomógo...

Majsa kérdése:

Vezeték nélküli csengő nyomógombját hogy lehetne átalakitani, hogy folyamatos megnyomáskor a csengő folyamatossan szóljon, ne csak egy pár másodpercig?

Figyelt kérdés
Aki segitene, esetleg ilyet szerel annak cimet, telefonszámot e-mailban adok! Szerelésért fizetnék!

2012. nov. 8. 08:30
 1/6 Karesz6969 ***** válasza:

Ebben az esetben nem a nyomógombot kell átalakítani, az csak egy impulzust ad az adófokozat felé ami úgy van beállítva, hogy lejátssza azt a dallamot - csak 1-szer telepkímélés miatt - ami éppen a DIP kapcsolóval be van állítva.

Vagyis nem érné meg "átalakítani" mert egy új vezérlő fokozatot kellene építeni az igényeid szerint amivel sokkal hamarabb le is merülne a külső egység...

2012. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen jól írja az első!
2012. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!


Nekem kazánhoz kellene,pl.viz höfok 80 fok ,akkor bent csengene a csengö.Kazánnál kint egy csötermo kapcsolná áram alá a nyomógombot.

2012. nov. 14. 13:16
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:

Szerintem inkább valami hasonlót keress, és azt alakítsd át:

[link]

2012. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!


Ez csak telefonhoz jó,igy irja sajnos!

2012. nov. 14. 16:55
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
Szerintem bármire jó, ami 24 vagy 48 V-os (most így hirtelen nem tudom, melyik) feszültséget ad, mert a telefoncsengetés ezen a feszültségen megy analóg vonalon.
2012. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!