Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek filméné...

Milyen tabletet vegyek filménézsre, tanulásra, internetezésre, videotelefonálásra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tapasztalt tabletek terén.Telefonokén inkább.

Szeretnék egy tabletet venni, de nem tudom milyet.

Jó lenne olyan 70-90 ezerből megúszni az egészet.

Nagyobb méretűre gondoltam, nem a kicsire.

Ha lehet legyen benne Wifi és bluetooth.

Köszönöm a válaszokat.



2012. nov. 11. 11:33
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, mit értesz tanulás alatt, de ha mindenképpen tanulásra alkalmas eszközt akarsz, felejtkezz meg a tabletről. Netbook (kicsit több macera mint laptopnál), vagy noti. De akkor a videotelefonálás esik ki a képből. A skype-videohívás alternatíván érdemes elgondolkodni...


Szóval amit te szeretnél, azt a kütyüt még nem találták ki.


Win 8-as tabletben érdemes gondolkodni, mert az android és az iOS nem nagyon támogatja a "tanulást", mellesleg elég sokan használnak Windows-t Európában. Oda már azért tudsz komolyabb programokat feltolni, normálisan megszerkeszteni egy szöveges doksit stb.


Szerintem inkább a 90-hez lesz közelebb az a kütyü, ha egyáltalán kijön ennyiből.

2012. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!