Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha az új villanyór...

Mit tehetek ha az új villanyórán dupla lett a fogyasztásunk?

Figyelt kérdés
December végén lecserélték a villanyóránkat,akkor 10 hónap után másfél havi összeget fizettünk az elszámolás alapján.Májusban volt az éves leolvasás,és annyi plusz jött ki,mintha minden hónapban dupla annyi áramot fogyasztottunk volna.Nem történt készülék vásárlás,cser semmi.Mit tegyek ,mert ez nagyon sok?Még annyit,hogy 3 villanyóránk volt és egyet csináltak belőle.
2009. aug. 14. 13:42
 1/4 e-ditta válasza:
Lehet, hogy a régi "késett" - az új meg pontosan mér. LEhet hitelesítést kérni, de nem tudom, mennyibe kerül.
2009. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minden új óra sokat mutat, érdemes lenne megvizsgáltatni az okát, lefelé sohasem téved!!!!
2009. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az előző lakásunkban is elég volt az általány,minimálisan léptük túl,sőt volt hogy visszakaptunk pénzt.

Ezt a hitelesitst nem tudtam,nem tud valaki árat(kb.2 ezer-20 ezer)?

2009. aug. 14. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi most egy hitelesítés, de azt tudnod kell, hogy ha jó a mérő, akkor kiszámlázzák a hitelesítés díját is. Sajnos nem az új mérők szoktak sokkal többet mérni, hanem a régiek lassulnak le, ezért kell őket kicserélni. Telefonon meg tudja mondani a szolgáltató, hogy mennyiért mérik be az órát.
2009. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!