Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hova fordulhatok ilyenkor?...

Hova fordulhatok ilyenkor? Fontos!

Figyelt kérdés

Múltkor megváltoztattam a jelszavam facebookon, de sajnos elfelejtettem. A jelszó emlékeztetőt 3 hete nem küldi el a facebook...

Kipróbálta a másik verziót is, hogy 3 ismerősömet kiválasztok ők kapnak egy kódot amit visszaküldenek nekem, és így tudok új jelszót csinálni, de az egyik gyerek szerencsétlenkedik nem küldi vissza, és nem ismerem személyesen már (megjegyzem kb. 20 ismerős közül választhattam az 500-ból...). Nem engedni, hogy ezt megismételhessem nem választhatok ki 3 újabb ismerőst...

Nem tudok senkinek írni a facebooknak se magyar ügyfélszolgálata se magyar email címe nincs (ha tudtok róla írjátok le)...

Tudok élni facebook nélkül, csak mivel mások nem tudnak ezért muszáj lenne fent lennem különben egyszerűen nem tudok egyes emberekkel kapcsolatot tartani...

Kérlek ne okoskodó, kioktatásokat írjatok hogy miért felejtettem el vagy nem tudom...

Van itt valami megoldás?

Tényleg ENNYIRE primitív a facebook?


2012. nov. 18. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó email cím van megadva? Mert nekem anno azonnal kiküldte az üzenetet a jelszóval.
2012. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ugyanaz az e-mail amivel belépni szoktam...

De nem küldi el oda sehogy se...

2012. nov. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!