Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az egeremet kifújhatom WD40-el...

Az egeremet kifújhatom WD40-el? És egyéb, más elektromos eszközt?

Figyelt kérdés
Nem lesz bajuk tőle? Jó, nem a laptopot akarom befújni vele, annyira nem vagyok merész. De rá van írva, hogy kontaktjavító. Tehát akkor ha belefújom elektromos cuccokba (pl. egér), akkor semmi bajuk nem lesz tőle, ugye?
2009. aug. 15. 22:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem, fújhatod be vele, mivel kontakt javító, ebből következik, hogy vezeti az áramot. És ha rövidre zársz valami áramkört, akkor az biza elromlik. De minek fújnál be vele akármibe is? Tisztítani akarod? Ha igen akkor lehet kapni sűrített levegőt pont erre a célra.
2009. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Um, értem. Ebbe belegondolhattam volna. Azért akartam vele befújni az egerem, mert nagyon nyikorog a görgője. Pedig a legjobb egér amit valaha használtam, csak ez idegesít benne. Genius, és portaszító. Már vagy 3 éve ezt használom. Ha nem több.
2009. aug. 16. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nyikorgott (ugyanolyan van mint a tied) egy kis szilikon zsír vagy vazelin segít rajta ha a mozgó felületre teszel egy pivit. De vigyázz ne grafitos zsír legyen mert az is vezet!
2009. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Um, egyik sincs itthon. :/ Most csak emiatt nem biztos, hogy akarnék venni. De köszönöm! :)
2009. aug. 16. 14:32
 5/6 anonim válasza:

vegyél optikai egeret. a wd40-et meg hagy meg az autószerelőknek...

ne babráld a számítógépet, úgyis csak elrontod!!!

:-)

2009. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NEM,nem arra való.Egyébként nem vezeti az áramot,de bővebben

a termék honlapján....

2009. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!