Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban, ha...

Melyik éri meg jobban, ha veszek egy multifunkciós nyomtatót és hozzá utánagyártott patronokat vagy ha elmegyek minden alkalommal egy üzletbe nyomtatni, fénymásolni 15 vagy 30 Ft-ért?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, milyen gyakran van ra szukseged.
2012. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vettem nyomtatót de olyan ritkán használom,hogy jobban megéri ha üzletben nyomtatok.Scannernek meghagytam! :)
2012. nov. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 2 év tuán vettem, addig eljárkáltam. Azóta valamivel többet nyomtatok, de anyagilag így is többe van. Viszont kényelmesebb itthon nyomtatni, meg ha hirtelen eszembe jut valami, amit ki kéne nyomtatni, akkor nem kell beiktatni egy plusz utat, és átszervezni a napomat. Meg hasznosnak bizonyul a scanner funkció is.

Tehát kényelmi szempontból mindenképp jobb, anyagilag nem feltétlen, ha alig nyomtatsz.

2012. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi hp dj3650 van. Itthon után tudom tölteni a tintát, így anyagilag is jól járok, és még el se kell mennem. Meg van egy scanner külön.
2012. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
heti 1x 2-3 oldal nyomtatásra kellene
2012. nov. 23. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el végig, érdemes !

[link]

2012. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!