Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes Windows 8 at rakni...

Érdemes Windows 8 at rakni asztali gépre?

Figyelt kérdés
Mennyi előnye, mennyi hátránya?

2012. nov. 29. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Előnye: gyorsabban bekapcsol (de aztán várni kell, hogy teljesen felálljon a rendszer, szóval minimálisan gyorsabb csak)


Hátrány: még nem annyira stabil, bár nincs semmi problémája


Kb ennyi, szinte ugyanaz, mint a Win7, csak módosították a start menüt

2012. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tam623 válasza:

Itt vannak blogok a témában

[link]

[link]

2012. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
APK-ra kompaktibilis (google play) Az jó lenne!
2012. nov. 30. 17:09
 4/8 anonim válasza:

Hát azért hogy s Skype-on nem lehet fájlt küldeni, az gáz. És egy csomó beállítási lehetőséget kivettek a rendszerbeállításokból.


Én csalódtam benne. Szerencsére nem saját gépen próbáltam. Szóval akkor már inkább Win7.

2012. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tam623 válasza:
Fájlküldésre és -megosztásra ott a SkyDrive. Beépítve.
2012. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én felraktam magamnak, de nem tetszett, szerintem a Windows 7 még sokkal jobb és szerintem átláthatóbb, ez a csempés rendszer nem tetszik..
2012. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"Hátrány: még nem annyira stabil, bár nincs semmi problémája

"


Definiáld már szerinted mit jelent a stabilitás, mert szerintem ha egy rendszernek nincs problémája akkor az stabilnak mondható.

Azonkívül valami vagy stabil vagy nem, vagy összeomlik vagy nem nincs a kettő között átmenet.


A kérdezőnek pedig:


Nagyon is érdemes, gyorsabb a bekapcsolás - maga a boot is, de az üdvözlőképernyő sokkal után sokkal gyorsabban elkészül a munkafület.

A "csempéseknek" meg üzenném, hogy indítóképernyőn klikk az asztalra és ugyanúgy használható mint bármelyik win.

Az új felületet meg nem szidni kell hanem vagy használni és megtanulni hogyan, vagy a már említett asztalklikkel teljesen ignorálni...

2013. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azt még kifelejtettem, hogy maga a rendszer is takarékosabb az erőforrásokkal, kb. 200-300 MB-tal kevesebb memóriát eszik meg mint a w7.


Magyarul gyorsabb, jobb, cserébe vagy megtanulod használni az új dolgokat, vagy ha nem igényeled őket akkor maradsz a jól bevált kezelésnél.

2013. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!