Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8 Skype-ja (tehát...

Henny23 kérdése:

A Windows 8 Skype-ja (tehát nem az asztali) miért nem indítja el a kamerámat?

Figyelt kérdés
Microsoft Lifecam VX-700-om van, a neten azt olvastam, hogy kompatibilis a win 8-al és úgy is van, mert mindenhol megjeleníti a képet, a kamera módba, az asztali skype-ba is. A legfrissebb driver van fent hozzá, a rendszer is folyton frissítve van. CD nem volt hozzá, mert plug and play-es. Akivel beszélgetek annak is win 8-a van és ugyan úgy a 8-as skypeját használja és neki rendesen behozza a kameraképet nálam is meg nála is. Mondjuk neki laptopba épített kamerája van, de szerintem ennek nem kéne számítania.

2012. nov. 1. 17:57
 1/4 tam623 ***** válasza:

Engedélyezd a Skype-nak a használatát.

Indítsd el a Skype-ot, futása közben egérrel jobb felső sarok (vagy Windows + C) --> beállítások --> engedélyek

2012. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engedélyezve van minden és be is van állítva
2012. nov. 4. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kamera illesztőprogramja nem kifejezetten windows 8-hoz készült, vagy ha nem az alap w8-as microsoft aláírással rendelkező driver van fenn a videókártyához/kamerához akkor nem fogod tudni használni a kamerát a modern felületen.
2013. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az mindegy hogy mihez készült, nekem pl alapból win7-em volt a laptopomon, azt most szereztem egy nem eredeti win8-at de nincs semmi baj

Ott a beállításokban se látod magad amikor ki kell választani a kamerát?

Ha nem akkor próbáltad már barátod kameráját?

2014. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!