Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyek a nagyon jó minőségű...

Melyek a nagyon jó minőségű és nem túl drága fényképezőgépek?

Figyelt kérdés

Nem túl drága:max 20-25.000 ft.

Vagy létezik egyáltalán ilyen párosítás? :)


2009. aug. 18. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nikon coolpix. van több fajtája, anyunak is ilyen van, meg nekem is, neki lapos és akus, nekem nem lapos és elemes, neki jobb a zoomja, nekem jobbak a megpixeleim. Szóval én a nikon coolpixet ajánlom, csudijók a képeim (hetente fényképezek vele, természetet, forgalmat, embereket). 40e környékén volt, újként. használtan már 15 körül is kaphatsz sztem. boltban meg kb. 30-35 lehet!
2009. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra jársz, nézz körül a Saturnban. Ma már a legolcsóbbak is nagyon jók, csak azt kell eldöntened, mire akarod használni? De nemcsak a gépet kell megvenned, hanem a memóriakártyát, az akkukat és a töltőt is. Ha nincs a számítógépeden kártyaolvasó, azt is. Ez plusz 8-10 ezer forint. Itt is körülnézhetsz: [link]
2009. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Két éve használom, nagyon jó kis gép a Samsung.
2009. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fuji Finepix A900-as sorozat.Nekem A920 van könnyen kezelhető árához képest nagy tudású gép.9.1 megapix 4x zoom ára 25000 körül van.az ismerősök között szinte csak ezt használják igen elégedettek vele.
2009. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én tükrös gépeknél vagyok otthon, ott 100-ért kapsz egy nagyon jó gépet, én kompaktokra nem mondanám, hogy nagyon jó..
2009. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Kompakttal is. pazar képeket lehet késziteni, pl. Samsunggal
2009. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!