Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tablettel kapcsolatosan...

Tablettel kapcsolatosan tippekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Még áprilisban kaptam egy tabletet (igaz én választottam,de akkor még nem értettem hozzájuk) ,nagyon tetszik,de számomra már elég lassú.Komolyabb 3D játékokat nem igazán visz el akadás nélkül.Egy 8"-es,1,2 Ghz single core CPU,Mali 400-as GPU,1GB RAM-os,8GB belső tárhelyes tabletről van szó.Az a helyzet,hogy ismerőseim közül nekem volt először tabletem,de egyre többen vesznek.Jó szórakozás összeülni a haverekkel együtt gamelni.

A feladat az,hogy kéne mondani olyan tableteket,amik jók gamelésre,de van BEÉPÍTETT 3G-jük!Nagyon fontos a 3G így csak olyan kell ami ezt teljesíti.A képernyőméret 9,5"-től felfele legyen.Minden iPad modell kizárva!!!Tudom,a nexus 7 nagyon jó ilyen célra,viszont nem kizárólag gamelésre kell a tablet,és mivel nincs 3G-je se,és a képernyő is túl kicsi,így nekem nem egy jó választás.Asus Transformer családból nézegettem a TG300TG modellt,elég jónak tűnik,csak drága a keyboard dock hozzá.

Ti mit szóltok?

Ja,nehogy kifelejtsem:NEM érdekelnek olyan vélemények,hogy ne tabletet vegyél hanem laptop/pc/PS/xbox.Kizárólag a választásban kérek segítséget.

Köszönöm :)



2012. dec. 3. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!