Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudok a tabletemhez...

Hogy tudok a tabletemhez pendrive-t egeret vagy hasonló dolgokat használni?

Figyelt kérdés
Néztem videókat ott mindenkinek ment,ha minden igaz mountolni kell az usb disket... ebben kérnék segítséget. ICS van a tabon.. 4.0.3.. kérem segítsetek...

2012. dec. 5. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell egy OTG-s mini USB dugó___normál USB anya átalakító.
2012. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy ilyen: [link]

Ha OTG-s!

2012. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ilyenem van, de nem ismeri fel a tablet se a pendrivet se az egeret... mit tudok tenni?
2012. dec. 6. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól OTG-s, hogy

1. A mini USB-s dugóban megvan mind az 5 érintkező.

2. Ez még kevés, összekötöttnek kell lenni az 4. és 5. érintkezőnek. Ki kell mérni műszerrel..

Ez az összekötés megy a normál USB - pontjára, ez az egyik szélső.

Nekem is van kinézetre jó, működésileg nem jó, és van olyan is ami működik is!

2012. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tegnap vettem a mini usb-t... megvan benne mind az 5 érintkező, haveromnak se ment se a tabbal se a telójával. olvastam olyat hogy csak olyan pendrive-ok működnek amik nem telepítenek illesztőprogramot. az enyém telepít. Nincs valami program ami az illesztőprogit telepíti androidra vagy valami... szedtem le olyan progit aminek fel kéne ismernie,de mondták hogy nem mindig működika progi se. semmi megoldás? Vagy root kell hozzá? De nem hiszem h a gyártók ugy csinálják meg a készülékeket hogy garanciavesztéssel lehessen akár mobilnetet is rádugni...
2012. dec. 6. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a túrónak próbálok segíteni, amikor nem értik a választ, pedig VILÁGOSAN, EGYÉRTELMŰEN leírtam valamit, amire semmi reakció csak további kérdés, hogy mit csináljak!!!

Olvasd el mégegyszer!!!! És?????

2012. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Részben,jogos! A kérdező sem tudhat mindent. :) XD
2012. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Perupi252 válasza:
Myaudio tablet series 808 dcc-m van. Van otg madzagom is. Android az 4.0.4. Van egy microsoft optikai vezetékes egerem. Rádugtam és tökéletesen megy. A pendrive-ot is faszán felismeri.
2014. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Istyu1997 válasza:
Elég egyszerű a válasz, nem mindegyik készülékbe építették bele, h tudjon kifele is tápot adni, vagyis hiába dugsz rá OTG-t ha a készülék nem ad kifele tápot. PL a Samsung készülékekbe nincs ilyen, el van maradva a Samsung de pl Huawei, Asus és még más készülékek már tudnak ilyet, csak meg kell nézni a készülék adatlapját talán abban benne van, h tud e ilyet pl Telefon Guru-n vagy googba rákeresel, azt ennyi. Am itt van, h hogyan kell kötni az USB-t, h OTG legyen belőle [link]
2015. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!