Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen gyorscsatlakozó-típust...

Milyen gyorscsatlakozó-típust ajánlotok, amit tehetnék kompatibilis módon kb 20 helyre?

Figyelt kérdés

Tehát nagyjából azonos elektronikai cikkekről van szó, és szeretném őket kompatibilis módon megcsinálni, hogy ha kell, akkor itt kötöm össze, ha kell, akkor másik helyen, lényeg, hogy azért ne RCA dugó legyen, valami komolyabb, és 20-25 A-t elbírjon. És persze atombiztos csatlakozás legyen, tehát ne csúszhasson ki, ne érhessen össze stb.


(a szivargyújtó dugó - aljzat majdnem jó is lenne, na csak ott nem igazán tökéletes az érintkezés, aztán már 5 A-nél is melegszik. max ez egy plusz átalakítás lenne, hogy legrosszabb esetben szivargyújtóról is menjen, de szóval alapból valami stabilabb kéne, de egyszerűen semmit se találok ... Még a lengő banándugót-aljzatot néztem, de az se az igazi, mert összeérhetnek a pólusok ahogy néztem)



2012. dec. 7. 08:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ilyesmi lenne baromi jó, csak 2 pólusúban:


[link]

2012. dec. 7. 19:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem inkább maradj a speakon-nál. A négy pólusból kettőt közösíthetsz, elég nagy teljesítményű.
2012. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

vagy ezen az oldalon a 12-dik képen ami van még nagyon jó lenne, mert anya+apa egyben


[link]


azóta valaki mondott ilyet h "szabvány euro-csatlakozó", de nem találok olyat

hát nehéz ügy :)

2012. dec. 7. 19:48
 14/17 A kérdező kommentje:
az melyik az a speakon? tudsz esetleg linkelni?
2012. dec. 7. 19:49
 15/17 A kérdező kommentje:

megtaláltam asszem álmaim csatlakozóját ...


[link]

2012. dec. 7. 19:53
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a speakon csatlakozó, nagy áramra van tervezve.


[link]


És ez az ellenpárja.


Az euro csatlakozót nem értem. Szabvány euro csatlakozó a SCART is, meg van szabvány euro a CO gépekhez is. Ha az autókban használt ISO csatlakozóra gondolt, azt is lehet kapni.


[link]

2012. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

megtaláltam, na ilyen van majdnem gyárilag is, ebből kéne vagy 20 pár ...


[link]


ezt a sarut lehet nyilván vastag kábellel is forrasztani, na ez tökéletes lenne ... és régen még kaptam is ilyet, de ahogy láttam, ez valami ISO-szabvány ...


[link]

2012. dec. 8. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!