Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok megfelelő állványt...

Hol tudok megfelelő állványt vásárolni az alábbi fényképezőgéphez?

Figyelt kérdés
Van egy Olympus SP-610UZ típusú fényképezőgépem, amelyhez állványt vásárolnék tárgyfotózás céljából. Megnéztem az Olympus hivatalos oldalát, de ott nem találtam ilyen kiegészítőt. Még sosem volt állványom, így azt sem tudom, hogy annak kompatibilisnek kell e lennie egy adott fényképezőgéphez. Ajánlanátok valamit, és hogy Budán merre tudnék ilyen vásárolni? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. dec. 7. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:

szabvány az állványcsavar ... bármilyen állványt vehetsz hozzá ... ha valami véletlen folytán más méret, kapsz hozzá átalakító csavart

(nem találtam olyan fotót amin az alja látszik)

2012. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fényképezőgép aljára gondoltál? Lefényképezzem neked? Körülbelül milyen árban van egy ilyen állvány?
2012. dec. 7. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Párezertől lehet több százezerig, szóval kell egy határ... :) Menny el egy fotós boltba ott mindig lehet kapni.
2012. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link] állványok pl.


csak azt néztem volna, hogy van-e egyáltalán csavarhely (anya), de ilyen gépen biztos van, és szabványos

2012. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előzőek jól leírták. Én a Manfrotto állványokat javaslom.
2012. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a géped nem nehéz, így nem kell különösebben masszív és drága állvány ... viszont ha tárgyfotóznál, akkor kellene távkioldó, na azt nem tudom, hogy ez megéri-e neked: [link]


egy mód van, hogy ez ne kelljen és mégse mozduljon be a gép mikor exponálsz, az időzítő

2012. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! A megadott linken már találtam is olyat, ami megfelelő lehet.
2012. dec. 7. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsi géped van, bármilyen állvány jó, ami nem rogy össze, ha kicsit rátámaszkodsz. Amennyiben úgy érzed, később nagyobb (tükrös) gépre váltasz, úgy érdemes lehet fém állványt venni, de ez fejjel együtt már több tízezer forint.


Ha érdekel a mókázás, esetleg nézz gorillapodokat.

2012. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Már vettem is egy állványt, és tökéletesen működik.
2012. dec. 19. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!