Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? T-Home, Digi...

Mit ajánlotok? T-Home, Digi TV vagy esetleg UPC? Egyiknek sincs kábelje ott, ahol én lakom, tehát marad a "tányéros" megoldás. Tapasztalatokra, tanácsokra egyaránt kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 00:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Én a Digit preferálom.
2009. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Énpedig a Digi-t ellenzem...

...de nagyon! 3 évig volt Digi Tévém, de nekem egyáltalán nem jött be.

2009. aug. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
(előző vagyok) Ja, és most T-Home-ot használok. Igaz hogy ez nem tányéros, hanem IPTV(neten jön), de nagyon jól bevállt!
2009. aug. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem digi van és leírom miért.

1:A legjobb a csatornakiosztása,már alapcsomagban olyan sport és természetcsatornák vannak amik máshol felárasak keményen

2:Kedvező ár

3:Ha a szerelőkkel rendesen beállíttatod az antennát(jelerősség 98 %)akkor nem tapasztalod a sokak által van egy kis eső és elmegy az adás szindrómát.

4:Nem kell a második beltériért havi díjat fizetni(duál beltéri)

Persze a többi szolgáltató tudja a hd adásokat,megállítható müsor stb,de amire nekem kell egy átlagos tvzéshez tökéletes.Ez csak a saját véleményem.

2009. aug. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

A családban mind a három van.A diginél van olyan,hogy pár pillanatig megszakad az adás.Elég idegesítő így filmet nézni.Nekünk UPS van.Teljesen jó vihar esetén is fogja az adásokat rendesen.A T-home is jó és megbízható.Ha neten akarod,hogy jöjjön reménykedj,hogy a lakhelyeden már van T-home-os vezeték.Nem elég az,hogy neted van.Árban nem igazán különböznek az alap csomagok.

Én T-home-ot választanék a neteset.

2009. aug. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A T-home szolgáltatása ROSSZ,nekem nem vált be se műholdas se kábeles verzió! DIGI-t nem ismetem,de a upc direct tökéletes! T-homenál mérföldekkel jobb!
2015. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tekissunyi válasza:
UPCt ajánlom énis, nagyszüleimnek és az van, lassan hozzájuk járok netezni-tv-ni. Annyira szar a T-home. Nyáron lejár a hűség és egyből váltani fogok Upc-re.
2016. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!